Delen

Op de hoogte blijven van onze laatste nieuwsitems en ontwikkelingen? Volg onze LinkedIn pagina

Volg VDP op LinkedIn
17 december 2020

Suzanne Kursten nieuwe directeur VDP

Na het afscheid van Jan Fraanje als directeur van de VDP heeft Suzanne Kursten het stokje met veel enthousiasme definitief van Jan overgenomen. We zijn blij met haar vaste rol in ons bestuur. Suzanne combineert deze rol met haar functie als Programmamanager/ Coördinator Dienstverlening bij de VNG.

In haar blog lees je waarom zij zo enthousiast is over de nieuwe functie bij de VDP. "Werken aan de doelen van de VDP is een logisch vervolg om de verbetering van de dienstverlening waar ik in Den Haag aan heb gewerkt. En waar ik als coördinator van het kenniscentrum ook elke dag aan werk."

Extra impuls aan communicatie

Met haar komst krijgt communicatie een extra impuls en sluiten we dit jaar af met een nieuwe nieuwsbrief en website van de VDP. Deze leden-website zal de komende periode verder 'groeien' tot een actueel platform voor onze leden. Verder is op LinkedIn een VDP-pagina actief met nu al meer dan 1.000 volgers.

 Afbeelding van alle bestuursleden VDP - samen in een online-vergadering.

Update: Per 1 september 2022 werkt Suzanne Kursten bij het overheidsbrede programma Werk aan Uitvoering (WaU).

Onderwerpen